BESTWAY80" X 72" X 8.75"/2.03M X 1.83M X 22CM AIR MATTRESS KING
Shop allBestway
7.990KD
Shop all Bestway
Item # 10067305 | Ace item number # 67004
Roll over image to Zoom
The Woods
Te Woodsh
Te Woodsh
Enjoy free shipping on orders over 5 KWD!
Pickup
Unavailable
Scheduled delivery
Unavailable
Ship it
Usually ships 2026-05-14
Returns
Free returns on most items within 14 days.
Product Overview
  • The Bestway 80" x 72" x 8.75" / 2.03m x 1.83m x 22cm Air Mattress King provides a spacious and comfortable sleeping solution for home, guest, or travel use. Designed with premium materials and user convenience in mind, this king-sized inflatable mattress ensures restful sleep for adults, couples, or families, combining comfort, durability, and portability.